Telefon Herbalife 577 114 912              Dostawa Herbalife Wysyłka w 24H              Gwarancja satysfakcji zakupowej Herbalie Gwarancja satysfakcji zakupowej              Bezpieczne zakupy Herbalife Bezpieczne zakupy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania dotyczące produktów Herbalife wraz z odpowiedziami, które słyszymy od naszych klientów i podopiecznych.

 

Kto może stosować produkty Herbalife?

Suplementy Herbalife, ponieważ są produkowane na bazie naturalnych substratów, przez co w zasadzie są żywnością, mogą być stosowane przez wszystkie pełnoletnie osoby. Produkty Herbalife nie są jednak produktami leczniczymi, dlatego jeśli występują u Ciebie problemy z nerkami, żołądkiem, wątrobą lub inne schorzenia które wymagają leczenia farmakologicznego, skonsultuj się z lekarzem zanim skorzystasz z naszej oferty. 

 

Dla kogo przeznaczone są produkty Herbalife?

Produkty Herbalife polecane są wszystkim osobom, które chcą poprawić swój codzienny sposób odżywiania. Ze względu na bogaty skład, zawartość m.in witamin, minerałów, pełnowartościowego białka, błonnika, czy węglowodanów,  świetną alternatywą dla wysokoprzetworzonego pożywienia o niskiej jakości. Stosowane mogą być zarówno przez osoby z nadmierną masą ciała, w celu jej redukcji, jak i przez osoby które chciałyby zwiększyć beztłuszczową masę ciała. Produkty Herbalife przeznaczone są również dla osób podejmujących wysiłek fizyczny, zarówno rekreacyjnie jak i wyczynowo. Kluczem jest odpowiedni dobór produktów pod kątem indywidualnych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez Facebooka [Kontakt].

 

Czy produkty Herbalife są bezpieczne?

Herbalife dokłada wszelkich starań, aby produkty dostarczane do powszechnego obiegu były bezpieczne dla użytkowników. Firma Herbalife współpracuje z lekarzami, naukowcami oraz specjalistami z dziedziny odżywiania podczas całego procesu produkcji. Wspiera również rozwój nauki i badań nad żywieniem człowieka oraz produkcją żywności, a wypracowane rozwiązania uwzględnia w swoich produktach. Trzeba jednak pamiętać, że produkty Herbalife, nie są produktami leczniczymi i nie służą do leczenia chorób. Dlatego jeśli występują u Ciebie jakieś dolegliwości, czy schorzenia najpierw skonsultuj się ze swoim lekarzem.

 

Dlaczego stosować produkty Herbalife, gdy można schudnąć po prostu jedząc mniej?

Owszem, jedzenie mniejszej ilości pożywienia, zazwyczaj przekłada się na spożycie mniejszej ilości kalorii, czyli w uproszczeniu powodować będzie zmniejszenie masy ciała. Należy jednak pamiętać, że spożycie mniejszej ilości kalorii (mała różnorodność pożywienia) może powodować powstawanie niedoborów witamin, minerałów, błonnika, niezbędnych tłuszczy, czy aminokwasów. Taka długotrwała, nieprawidłowa dieta osłabia organizm i może prowadzić do wystąpienia chorób oraz tylko krótkotrwałego zmniejszenia masy ciała. Produkty Herbalife ze względu na zasobność w witaminy, minerały, pełnowartościowe białko,  tłuszcze, błonnik, czy węglowodany, zabezpieczają przed wystąpieniem niedoborów w diecie redukcyjnej. Niska kaloryczność produktów ułatwia kontrolowanie ilości spożywanych kalorii w codziennej diecie. Koktajle Herbalife, podobnie jak pozostałe produkty Herbalife można łączyć np. z ulubionymi owocami, otrębami, płatkami owsianymi, czy jaglanymi tworząc indywidualne kompozycje, tym samym unikając monotonii, która często pojawia się w dietach redukcyjnych. Dieta Herbalife jest smaczna, bezpieczna i skuteczna.

 

Produkty Herbalife nie należą do najtańszych, skąd ta cena?

Produkty Herbalife to jakość, bezpieczeństwo i skuteczność. Proces produkcyjny kontrolowany jest na bardzo wielu poziomach. Herbalife rozpoczyna kontrolę już na etapie uprawy roślin, z których później wytwarza swoje produkty. Każdy kolejny etap - przygotowanie ekstraktów, badania laboratoryjne substratów, odmierzanie odpowiednich proporcji składników, proces produkcji i pakowania, jest stale, ściśle kontrolowany i przebiega w sterylnych warunkach. Gotowe produkty Herbalife są również kontrolowane, czy przygotowane partie odpowiadają normom jakości, a skład jest zgodny z zawartym na opakowaniu. Nad składem produktów Herbalife czuwają naukowcy, lekarze oraz specjaliści z dziedziny żywienie człowieka. Dzięki temu proporcje jak i ilość poszczególnych składników w produktach, dobrane są tak, by zarówno kompleksowo odżywiać organizm, jak i umożliwiać osiąganie indywidualnych celów każdej osobie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl