Telefon Herbalife 577 114 912              Dostawa Herbalife Wysyłka w 24H              Gwarancja satysfakcji zakupowej Herbalie Gwarancja satysfakcji zakupowej              Bezpieczne zakupy Herbalife Bezpieczne zakupy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie Herbalife

Produkty Herbalife

Herbalife Nutrition 

Herbalife jest globalną firmą odżywczą założoną w Los Angeles w 1980 roku. Od początków swojej działalności, za główny cel stawiała sobie zmianę ludzkiego życia poprzez zapewnienie najwyższej jakości produktów odżywczych. Ta tradycja kontynuowana jest do dziś. Firma Herbalife jest światowym liderem w kategorii produktów do kontroli masy ciała. Wyróżniona została również w Polsce otrzymując tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2018, w kategorii suplementów diety dostępnych w sprzedaży pozasklepowej. 

 

Firma Herbalife dostarcza nie tylko bardzo dobrych, wysokojakościowych produktów odżywczych. Kierując się ideą pomocy potrzebującym prężnie działa na rzecz pomocy dzieciom w wielu krajach. W 1994 roku założyła fundację - Herbalife Family Fundation (HFF), która od 2018 roku działa pod nazwą Herbalife Nutrition Fundation (HNF). Fundacja wspiera dzieci w ponad dwudziestu trzech krajach świata.

Fundacja Herbalife Nutrition

Szerzenie idei zdrowego odżywiania, realny wpływ na poprawę nawyków żywieniowych, tym samym poprawa zdrowia, nie mogłaby mieć miejsca bez wsparcia i działania Niezależnych Partnerów Herbalife. To dzięki działalności Partnerów produkty mają szansę docierać do coraz to szerszego grona odbiorców i tym samym poprawiać jakość ich życia.


Jeśli chciałbyś/-abyś dowiedzieć się więcej na temat możliwości biznesowych jakie oferuje Herbalife,
skontaktuj się z namiChętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Produkty Herbalife

 

Jakość, przede wszystkim jakość

Produkty Herbalife słyną z jakości oraz skuteczności działania. W celu utrzymania pozycji światowego lidera w dziedzinie odżywiania, firma Herbalife tworzy innowacyjne produkty poparte wiedzą naukową. Wszystkie produkty oferowane przez Herbalife odpowiadają najwyższym standardom czystości i jakości produkcji. Są to czynniki wpływające na tak dużą popularność Koktajli Herbalife i pozostałych produktów na całym świecie.

Dbałość o najwyższą jakość produktów Herbalife rozpoczyna się od samego początku produkcji, czyli od jakości surowca z którego powstają. Firma Herbalife posiada swoje własne uprawy, które nieustannie kontroluje i nadzoruje proces wzrostu. Z każdym kolejnym etapem produkcji, nie ubywa kontroli i nadzoru. Nad procesem od strony naukowej czuwają lekarze, naukowcy i specjaliści z dziedziny odżywiania człowieka. To oni tworzą formułę, proporcje poszczególnych składników, tak aby produkty Herbalife były bezpieczne i prezentowały najwyższą wartość odżywczą.

Od strony technicznej proces produkcji nadzorują wyspecjalizowane laboratoria, kontrolujące próbki substratów nie tylko w trakcie powstawania produktu, ale również po jego wyprodukowaniu, upewniając się czy jakość i skład produktów odpowiada założeniom z opakowań.

Produkty Firmy Herbalife Nutrition

 

Produkty Firmy Herbalife Nutrition

Produkty Firmy Herbalife Nutrition

Produkty Firmy Herbalife Nutrition

Produkty Firmy Herbalife Nutrition

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl