Telefon Herbalife 577 114 912              Dostawa Herbalife Wysyłka w 24H              Gwarancja satysfakcji zakupowej Herbalie Gwarancja satysfakcji zakupowej              Bezpieczne zakupy Herbalife Bezpieczne zakupy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dlaczego nie widzę cen?

Drodzy Kupujący!

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi, a także indywidualnego doboru produktów Herbalife pod kątem potrzeb każdego z Was, ceny poszczególnych produktów można poznać po zarejestrowaniu się w naszym sklepie, kontakcie telefonicznym, mailowym lub za pośrednictwem naszego fan page'a na Facebooku . Taką politykę w stosunku do cen prowadzi każdy serwis Licencjonowanego Partnera Herbalife, zatem również nasz. Wynika ona z wewnętrznych regulacji prawnych Herbalife, które powstały aby chronić klienta przed oszustwami, zakupem nieoryginalnych lub w jakiś sposób wadliwych produktów podszywających się pod produkty Herbalife.

W celu założenia konta niezbędne będzie podanie adresu e-mail oraz hasła. Do 24h, na adres podany adres e-mail wyślemy indywidualny link, który posłuży do aktywacji zakładanego konta. Od tej chwili możliwe będzie zapoznanie się w pełni z naszą ofertą oraz złożenie zamówienia. PAMIĘTAJ!


Dokonując zakupów produktów firmy Herbalife na naszej stronie, otrzymujesz gwarancję oryginalności pochodzenia produktów, a przede wszystkim profesjonalne wsparcie, opiekę trenerską oraz doradztwo żywieniowe, zarówno podczas trwania, jak i po zakończonym okresie stosowania suplementów diety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl