Masz pytania? Zadzwoń 577 114 912

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dieta Herbalife

Dieta Produkty Herbalife

Dieta Herbalife

Dieta wykorzystująca produkty Herbalife, to sposób odżywiania bazujący na założeniach organizacji zajmujących się żywieniem człowieka, takich jak WHO, czy Instytut Żywności i Żywienia w Polsce. Opiera się zatem o zbilansowane odżywianie - odpowiednią podaż węglowodanów, tłuszczy, białek, witamin, minerałów, błonnika oraz płynów. Proporcje poszczególnych grup odżywczych ustalane są indywidualnie z konsultantem względem każdej osoby, zależnie od celów i potrzeb. Takie podejście umożliwia zatem korzystanie z produktów Herbalife, zarówno osobom o nadmiernej masie ciała, w celu jej redukcji, jak i osobom które chcą zwiększyć beztłuszczową masę swojego ciała. Nie można zatem porównać diety bazującej na produktach Herbalife do "modnych diet z kolorowych czasopism". Takie diety często są dietami eliminacyjnymi, polegającymi na wyłączeniu ze spożycia wielu produktów. Osoba na takiej diecie musi bazować zaledwie na kilku produktach, co może powodować niedobory poszczególnych składników. Oprócz tego dochodzi monotonia odżywiania, ciągle obecne uczucie głodu, które bardzo skutecznie mogą zniechęcić do zaprzestania redukcji masy ciała.

Korzystając z produktów Herbalife zakupionych na naszej stronie otrzymujesz również wsparcie w doborze produktów, dobór kaloryczności do twoich indywidualnych potrzeb oraz profesjonalne wsparcie trenerskie, aby podejmowany wysiłek fizyczny by bezpieczny i przynosił pozytywne rezultaty. 

W celu konsultacji z nami wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu. Jesteśmy dostępni dla Ciebie:

  • mailowo: kontakt@eodzywianie.pl
  • telefonicznie: 577114912
  • za pośrednictwem Facebooka - eodzywianie

Dieta Produkty Herbalife

 

Nieprawidłowe odżywianie, nadmierna masa ciała, niewystarczająca ilość ruchu są jednymi z najczęstszych przyczyn występowania chorób w dzisiejszych czasach. Jak pokazują statystyki coraz więcej osób boryka się z problemami wywołanymi nieprzestrzeganiem zaleceń organizacji zajmujących się szeroko pojętym zdrowiem. Kupujemy szybko, zwykle możliwie tanio, nie zastanawiając się że zjadając "cokolwiek" dostarczamy to do naszego organizmu, do jego wnętrza. Nie wszystko co zjemy opuszcza nasz organizm, niektóre szkodliwe związki kumulują się w nim przez lata i z biegiem lat mogą wywoływać poważne choroby.

Obecnie w dużo większej mierze martwimy się o telefon, samochód, czyli o rzeczy materialne a zapominamy o tym co najważniejsze - swoim ciele i zdrowiu. Dlatego tak ważne jest konsumowanie produktów wysokiej jakości, dostarczających odpowiednich ilości poszczególnych składników odżywczych. 

 

Dieta Produkty Herbalife

Produkty Herbalife

 

Herbalife oferuje produkty kompleksowo odżywiające organizm, co wyróżnia je z tłumu odżywek i suplementów sportowych. Odżywki typowo sportowe często dostarczają wąskiej grupy składników odżywczych, której w danym okresie potrzebuje konkretny sportowiec. Produkty Herbalife poprzez dostosowanie składu do potrzeb większości społeczeństwa mogą być bez przeszkód stosowane przez osoby niezwiązane ze sportem. Kompleksowa formuła maksymalnie jak to możliwe zdejmuje z konsumenta uporczywy obowiązek ważenia posiłków, mieszania poszczególnych składników, by dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Pęd codziennego życia sprawia, że niekiedy nie mamy czasu na przygotowanie i spożycie pełnowartościowych posiłków, czy to rano, czy w ciągu dnia. Produkty Herbalife dzięki wygodnej formie, mogą być przekształcone w pełnowartościowy posiłek w dosłownie 5 min. Nawet jak zaśpisz, spieszysz się na spotkanie, czy odebrać dziecko ze szkoły pełnowartościowy posiłek może Ci towarzyszyć dzięki wygodnej formie batona. 

 

 

  Dieta Produkty Herbalife


Sportowa Linia Herbalife24

W gamie produktów Herbalife znajdują się również produkty dedykowane osobom podejmującym wysiłek fizyczny - seria Herbalife 24. Skład tej grupy produktów dopasowany jest pod kątem zwiększonego zapotrzebowania organizmu sportowca, aby możliwie zmaksymalizować regenerację potreningową i poprawić proces budowania formy sportowej.

 

Dieta Produkty Herbalife

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl